Inspirace na dárky pro ženy

Inspirace na dárky pro ženy

Ženy milují dárky. K jakékoliv příležitosti a třeba i jen tak. Vždycky je totiž potěší, že na ně někdo myslí a snaží se jim udělat radost. Vybírejte s láskou a nebojte se toho. S naším výběrem těch nejlepších dobrot rozhodně nešlápnete vedle.

Zobrazit nejlepší dobroty pro ženy

Sladké dárky pro ženy

Belgické pralinky Bonboniéry Čokoládové bonbóny Vysokoprocentní čokoláda Čokoládové lanýže Máslové sušenky Dárkové čaje Čokoládové krémy Instantní káva Čokoládová srdce

Ženy milují dárky. K jakékoliv příležitosti a třeba i jen tak. Vždycky je totiž potěší, že na ně někdo myslí a snaží se jim udělat radost. Vybírejte s láskou a nebojte se toho. S naším výběrem těch nejlepších dobrot rozhodně nešlápnete vedle.

Hledáte dárek a nedaří se vám vybrat?

Ani Ježíšek to občas nemá v oku. Kupte dárkový voucher na dobroty, tím ještě nikdy nikdo nic nezkazil.

Koupit voucher

Voucher

Jak vybrat dárek pro ženu

Nevíte si rady s tím, jaký vybrat dárek pro ženu? Ať už hledáte dárek pro maminku, babičku, sestru nebo pro svoji milou, mělo by to být rozhodně něco dobrého. Víte, jakým dobrotám obdarovaná ráda holduje? Bezva, zamiřte rovnou k výběru!

Anebo si nejste tak docela jisti tím, jaký dárek koupit? Snadná pomoc! Pro většinu žen je naprostou nezbytností čokoláda. Podle toho, k jaké příležitosti zamýšlíte dárek věnovat, vybírejte balení a množství čokolády (samozřejmě je vždycky lepší darovat čokolády víc, to se ví).

Ke slavnostním příležitostem, jako jsou třeba kulaté narozeniny, promoce nebo narození potomka, se rozhodně hodí nějaké luxusní balení. Pamatujte na to, že první pohled na dárek udělá ten největší dojem. Hledáte-li dárek pro ženu spíše praktičtější povahy, zapomeňte na nějaké čančání dárku a kupte čokolády prostě co nejvíc. Určitě zabodujete 1 kilogramem čokoládových bonbónů, ruku na srdce – která žena by o takovém dárku nesnila? Bezvadný dárek pro ženu je také maxi čokoláda (při předání zdůrazněte, že se nemusí s nikým dělit). Naprosto univerzálním dárkem prakticky pro kohokoliv (takže i pro tchýni) jsou belgické pralinky. Jsou z kvalitní čokolády, v elegantním balení, nestojí majlant, a přesto hned ukáží, že na obdarované ženě nešetříte.

Pokud sháníte dárek pro ženu, která čokoládě neholduje, můžete jí vybrat máslové sušenky v krásné plechové dóze (mimochodem, ty jsou ideální dárek k Vánocům), nějaký opravdu dobrý džem (ale pozor, nedávejte džem babičce nebo mámě, které samy zavařují marmelády, to by byl trapas) nebo kávu. Príma dárkem pro ženy jsou také čaje. Ženy, které si hlídají linii, nejvíce ocení zdravý zelený čaj a exotický roibos. V zimních měsících (obzvlášť jako vánoční dárek) jsou bezva pečené čaje.

Dárek pro ženu, která miluje slané chutě, vyberete dárek snadno. Ideální budou dobroty k vínu, jako jsou třeba španělské olivy nebo francouzské paštiky a teriny (a nezapomeňte k tomu přikoupit i to víno).

Tip: Vždycky se snažte dárek pro ženu co nejvíce přizpůsobit její osobnosti. Spoustu žen potěší mnohem více to, že je chcete obdarovat, než dárek samotný. Proto ukažte, že je váš dárek překvapení chystané s opravdovou láskou. Do krabičky s bonboniérou můžete třeba schovat vzkaz s věnováním (ani při této příležitosti neujídejte). A to platí i o dárcích pro ségru nebo babičku!

Dárek pro ženu k Vánocům

Sháníte vánoční dárek? Pro ženy bude ještě před Vánoci skvělá čokoláda na obalení nervů. Pokud chce čokoládu nadělovat i pod stromeček, vyberte nějakou lepší, která zvládne konkurovat následným hromadám cukroví. Pokud už teď víte, že u vás bude sladkého všude až až, kupte jako dárek nějaké slané delikatesy na vyrovnání chutí. Zabodujete s výtečnými francouzskými paštikami nebo dobrými olivami. A vezměte jich do zásoby rovnou víc, budou se hodit i na Silvestra. Skvělým dárkem pro ženy k Vánocům je také voňavá káva. Jestli hledáte opravdu ten nejlepší dárek k Vánocům, vyřešte to chytře. Věnujte obdarovávané ženě dárkový poukaz na dobroty dle vlastního výběru a je to.

Univerzálním dárkem pro ženy k Vánocům jsou staročeské pečené čaje. Bezvadně se hodí i jako dárek k Vánocům pro kolegyně v práci, pro kamarádky, známé a všechny možné tetičky. Kouzelně provoní domov a jsou skvělé třeba k popíjení u rozsvíceného stromečku.

Myslete na to, že pro většinu žen je příprava Vánoc pěkná dřina. Tak co jim to předem trochu ulehčit? Nenechte své milé maminky, babičky nebo manželky péct dvanáct druhů cukroví a vánočku k tomu. Kupte domů místo cukroví máslové sušenky (můžete je slepit čokoládovým krémem, je to rychlovka) a vánočku vyměňte za vánoční štolu nebo italskou vánoční bábovku (co kdybyste měli jednou ty Vánoce trochu luxusnější?). Uvidíte, že tím příslušnice něžného pohlaví nadchnete víc, než nějakým dárkem pod stromečkem. Čas a klid je totiž ten nejvzácnější dar. A v období Vánoc to platí dvojnásob!

Dárek pro ženu k narozeninám

Dárek k narozeninám by měl být vždy osobní, tedy vybraný obdarovávané ženě na míru. Ať už kupujete dárek pro maminku, babičku, ségru či pro svoji milou, vždy popřemýšlejte nad tím, co má doopravdy ráda. Dává přednost spíše slanému nebo sladkému? Pokud si nejste jisti, poptejte se její kamarádky. Nebo kupte dárkový poukaz, aby si mohla vybrat sama něco dobrého podle svého gusta.

Dárek pro ženu ke svátku

Dárek k svátku nemusí být nijak velký nebo ohromující. Obdarovávané ženě by měl ale na tváři vykouzlit úsměv, že jste si na ni vzpomněli. Vyberte třeba nějakou vysokoprocentní čokoládu nebo čokoládové chipsy, dobrým dárkem k svátku je také čaj. Nezapomeňte zkontrolovat, jestli jste pamatovali na všechny jmenovkyně daného svátku ve svém blízkém okolí! Nejmenuje se třeba babička stejně jako vaše maminka, teta nebo kamarádka? Možná se vám bude hodit nějaký dárek do foroty navíc.

Dárek pro ženu k Valentýnu

Dárek k valentýnu pro vaši manželku či přítelkyni by měl rozhodně vyvolávat smyslné potěšení, stejně jako radost z vašeho vyznání lásky. Jestli hledáte spíše něco pikantního, doporučujeme třeba čokoládu s chilli. Možná ale vaši drahou polovičku na pálivé věci moc neužije a potěšilo by ji spíš něco romantického. Trefou do černého v takovém případě bude krásná bonboniéra s motivem srdíček. Vyznejte své milé lásku a řekněte jí, že je prostě bezva holka. To je nakonec pro ženu stejně ten nejkrásnější dárek k Valentýnu.

Dárek pro ženu k MDŽ

Dárek pro ženu k mezinárodnímu dni žen (8. března) by měl být džentlmenskou poklonou ženě a symbolickým poděkováním za všechno dobré, čím náš svět každodenně obohacuje. Dárků na MDŽ možná rovnou nakupte více, budou se hodit nejen pro maminku, babičku či vaši milou, ale třeba také pro kolegyně. Nemusí to být nic obrovského, stačí dobrá čokoláda, moc pěkně vypadají třeba tyhle české čokolády s oříšky.

V posledních letech si k MDŽ dávají dárky i ženy navzájem. A proč by ne? Každá příležitost k obdarování je dobrá. Milé dámy, jestli se vám třeba stalo, že jste loni k MDŽ nic nedostaly (holt prostě zrovna všichni džentlemeni zaspali), na nic nečekejte a nakupte si tentokrát něco dobrého pro sebe a své kamarádky rovnou.

Tip: Nezapomeňte, že za cca necelé dva měsíce po Mezinárodním dni žen slavíme Den matek, tedy přesněji: druhou květnovou neděli. Tak možná vyberte rovnou i dárek pro maminku, ať pak máte po starostech a máma není smutná, že jste si na ni nevzpomněli.

Dárek pro ženu k výročí

S dárkem pro ženu k výročí není radno hazardovat. Naprostým základem je pravidlo: nezapomenout! Další pravidlo je: dejte si na dárku záležet. Kupte nějakou opravdu luxusní bonboniéru a vložte do ní romantický vzkaz. Jestli vás nějaké řečičky neužije, připojte k čokoládě praktickou poukázku na slavnostní večeři, kterou pro svou milou ve stanovený den uvaříte (jestli neumíte vařit, sežeňte lístky do kina). Pokud slavíte nějaké významnější výročí, kupte své ženě třeba welness pobyt. A nikdy nezapomeňte na kytku! Garantujeme vám, že jestli se zařídíte podle těchto doporučení, vaše drahá bude nadšená a padne vám kolem krku. Díky tomu si užijete parádní večer ve dvou, třeba s vínem (a k tomu se budou hodit olivy nebo oříšky). Hurá do toho, vybrat dárek pro ženu k výročí není žádná věda!

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Pokud nemáte jasnou představu, vybereme vám ty nejlepší varianty.

Firemní poptávky s vámi
bude řešit Hanka.
  • Zodpoví vám všechny dotazy
  • Zašle doporučení na populární dobroty
  • Vyřeší případnou objednávku
+420 730 940 549 Po - Pá (8:00 - 16:00)
Nevyplňujte toto pole: