Velkoobchod s čokoládou, cukrovinkami a čajem

Velkoobchod s čokoládou, cukrovinkami a čajem

Nakupujte 1 500 netradičních dobrot za velkoobchodní ceny

Nakupujte pravidelně čokoládu, cukrovinky a čaje za velkoobchodní ceny. Provozujete kamennou prodejnu, kavárnu, cukrárnu, e-shop, vinotéku nebo květinářství? Chcete rozšířit sortiment o nějaké dobroty a čokolády, co ostatní prodejci nemají?

Jak získám velkoobchodní ceny? Jednoduše, na pár kliknutí. Vytvoříte si registraci na vaší firmu a zakliknete "velkoobchodní odběratel". Nejpozději druhý pracovní den vám registraci schválíme, přiřadíme velkoobchodní ceník a po přihlášení už uvidíte ceny pro vás.

Jak získám velkoobchodní ceny?

Jednoduše, na pár kliknutí. Vytvoříte si registraci na vaší firmu a zakliknete "velkoobchodní odběratel".

Nejpozději druhý pracovní den vám registraci schválíme, přiřadíme velkoobchodní ceník a po přihlášení už uvidíte ceny pro vás.

Pokud chcete schválení uspíšit, napište nám na hanka@rigalli.cz.

Často se ptáte

Musím objednávat po kartonech? Nemusíte. Lze objednádnávat po jednotlivých kusech. U každého produktu je uvedneno kolik ks je kartonu, pokud chcete.
Co se nejlépe prodává? Specializujeme se na čokoládu, čaje, cukrovinky či drobné pochutiny. V nabídce máme přes 1 000 produktů, pokud chcete poradit s výběrem, neváhejte nám napsat.
Jaký je limit pro objednávku? Minimální odběr je za 2 000 Kč
Je možné platit na splatnost? Ano, je to možné, konkrétní situaci vždy řešíme individuálně. Požadavek nám napište do e-mailu na hanka@rigalli.cz.
Jakou dostanu slevu? Sleva se pohybuje od 20% do 30% dle výše vašich objednávek. Pro zjištění přesných podmínek nám prosím napište.

Kontaktujte nás

Zašlete nám jakýkoliv dotaz.

Vše s vámi
bude řešit Hanka.
  • Zodpoví vám všechny dotazy
  • Zašle doporučení na populární dobroty
  • Vyřeší případnou objednávku
+420 730 940 549 Po - Pá (8:00 - 16:00)
Nevyplňujte toto pole: