Od 1. do 10. července provádíme inventuru a jsme na dovolené. Objednávky budeme expedovat zase od 11. července. Děkujeme za pochopení.

Vrácení a reklamace

Je něco s vaší objednávkou v nepořádku? Došlo vám porušené či jiné zboží? Ať už je to cokoliv, kontaktujte nejdříve naší Hanku na hanka@rigalli.cz či +420 730 940 549, která vám poradí. 

Reklamační řád

Pro uplatnění reklamce v zákonné době (přesné znění naleznete v obchodních podmínkách) si prosím stáhněte náš formulář a postupujte podle pokynů. Není to žádná věda. :-) Formulář je potom třeba zaslat na emailovou adresu hanka@rigalli.cz nebo jej vložte do zásilky s vráceným zbožím. Do přílohy prosíme o co nejlepší nafocení problému a přiložení fotografií spolu s fakturou za dodané zboží.

Formulář pro uplatnění reklamace

Odstoupení od kupní smlouvy

Chcete dobroty vrátit? Máte právo do 14 dní od kupní smlouvy bez udání důvodu. Prosím stáhněte si náš formulář a postupujte podle pokynů. Formulář je potom třeba zaslat na emailovou adresu hanka@rigalli.cz nebo jej vložte do zásilky s vráceným zbožím. 

Formulář pro odstoupení od kupní smlouvy

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení