Výroba čokoládových dárků na míru

Výroba čokoládových dárků na míru

S vlastním designem či logem vaší firmy

Dárky, které pomáhají vytvářet vztahy. Nabízíme možnost, jak vytvořit originální sladký dárek. Vytvoření tabulkové čokolády a bonboniéry s vaším designem či logem firmy.

Dřevěné krabičky plněné luxusními mandlemi s možností gravírování. Pošlete nám poptávku, připravíme pro vás vždy grafický návrh.

 

Ručně vyráběné pralinky

Vyberte si design obalu i obsah bonboniéry. Ručně vyráběné pralinky, které nikde nejsou, každá pralinka je originál. Unikátní dárky vám vytvoříme z té nejkvalitnější čokolády. Hořké, mléčné, brusinkové nebo pistáciové. Jaké jen budete chtít. Vyberte si vlastní design a počet pralinek. Děláme od 4 ks do 24 ks pralinek v bonboniéře. Kalkulaci i grafické návrhy vám vytvoříme, stačí napsat.

Adventní kalendář na míru

Adventní kalendář v designu jakém jen budete chtít. Kalkulaci vám vytvoříme na míru po předchozí poptávce.

Tabulkové čokolády ve firemním designu

Mléčné i hořké tabulkové čokolády Barry Callebaut s vlastním potiskem. Čokolády jsou balené v klasické hliníkové fólii s papírovým přebalem dle vašich představ. Nabízíme velikosti čokolády v gramáži 85, 100 a 250 gramů. Minimální odběr je 100 kusů. Kalkulaci vám vytvoříme na míru po předchozí poptávce.

Dřevěné krabičky s gravírováním

Luxusní čokolády v netradičních obalech vám na míru. Mandle v čokoládě, tabulkovou čokoládu či pralinky. To vše si můžete nechat zabalit do papírového obalu s vlastním designem či dárkové dřevěné krabičky s vaším logem. V čokoládě naleznete jenom ty nejkvalitnější ingredience, bez palmového tuku, lepku a barviv.

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Popište nám vaší představu. Vytvoříme pro vás grafický návrh.

Firemní poptávky s vámi
bude řešit Hanka.
  • Zodpoví vám všechny dotazy
  • Zašle doporučení na populární dobroty
  • Vyřeší případnou objednávku
+420 730 940 549 Po - Pá (8:00 - 16:00)
Nevyplňujte toto pole:

Oblíbené produkty, které držíme skladem