✅ Objednávky vyřizujeme a respektujeme všechna hygienická opatření. Dobroty tak můžete nadále nakupovat bez omezení.

Výroba čokoládových dárků na míru

S vlastním designem či logem vaší firmy

Nabízíme možnost, jak vytvořit originální sladký dárek. Vytvoření tabulkové čokolády a bonboniéry s vaším designem či logem firmy. Dřevěné krabičky plněné luxusními mandlemi s možností gravírování. Možnosti personalizace nabízíme pouze na vybraný sortiment, v případě zájmu nám napište.

Dárky, které pomáhají vytvářet vztahy

Dřevěné krabičky s gravírováním

Luxusní čokolády v netradičních obalech vám na míru. Mandle v čokoládě, tabulkovou čokoládu či pralinky. To vše si můžete nechat zabalit do papírového obalu s vlastním designem či dárkové dřevěné krabičky s vaším logem. V čokoládě naleznete jenom ty nejkvalitnější ingredience, bez palmového tuku, lepku a barviv.

 

gravirmandlevlastnidesign

 

Ručně vyráběné pralinky

Vyberte si design obalu i obsah bonboniéry. Ručně vyráběné pralinky, které nikde nejsou, každá pralinka je originál. Unikátní dárky vám vytvoříme z té nejkvalitnější čokolády. Hořké, mléčné, brusinkové nebo pistáciové. Jaké jen budete chtít. Nabízíme možnost více druhů obalů. Kalkulaci i návrhy vám vytvoříme na míru po předchozí poptávce.

pralinky_na_miru1pralinky_na_miru2pralinky_na_miru3

 

Tabulkové čokolády ve firemním designu

Mléčné i hořké tabulkové čokolády Barry Callebaut s vlastním potiskem. Čokolády jsou balené v klasické hliníkové fólii s papírovým přebalem dle vašich představ. Nabízíme velikosti čokolády v gramáži 85, 100, 250, 500 a obřích 1 000 gramů. Minimální odběr je 100 kusů. Kalkulaci vám vytvoříme na míru po předchozí poptávce.

 

reklamni coko

 

Luxusní čokolády ve firemním designu

Luxusnější balení i možnost posypu nejrůznějších ingrediencí. Zde svojí fantazii nemusíte limitovat, vyrobíme vám obal zcela na míru podle vašich představ. Připravíme vizualizaci na míru. Minimální odběr je zde 1 000 kusů. Kalkulaci vám vytvoříme na míru po předchozí poptávce.

 

luxus-po
 
 
 

Zašlete nám nezávazně poptávku

Pokud nemáte jasnou představu, něco pro vás vymyslíme.

Firemní poptávky s vámi bude řešit Hanka.
hanka@rigalli.cz  | +420 730 940 549


Nevyplňujte toto pole:

Nemáte ještě účet?

Registrujte se a získáte
Chci se zaregistrovat