Inspirace na dárky pro muže

Inspirace na dárky pro muže

Co si budeme povídat, dárky pro muže jsou vždy oříšek. Muž všechno, co potřebuje má, a nic dalšího nechce. Kupte mu něco, co nepotřebuje - sladkou dobrotu. Ať už vybíráte dárek pro partnera, bratra, tatínka či dědečka, z našich tipů si určitě vyberete.

Zobrazit nejlepší dárky pro muže

Sladké dárky pro muže

Belgické pralinky Bonboniéry Čokoládové bonbóny Vysokoprocentní čokoláda Nakládaná zelenina Máslové sušenky Dárkové čaje Čokoládové krémy Instantní káva Teriny a paštiky

Sháníte dárek pro muže, tatínka, dědečka nebo hledáte nějaké dárky pro kluky? Kupte nějakou dobrotu a řiďte se tím, co má dotyčný rád. Je na sladké, nebo si radši pošmákne na něčem slaném? Jestli chcete opravdu luxusní dárek pro muže, vyberte třeba nějaké belgické pralinky nebo mandle v čokoládě, přidejte francouzské paštiky či teriny, přikupte nějakou dobrou kávu a vše zabalte do dárkového balíčku. Když k takovému dárku připojíte podle preferencí obdarovávaného třeba ještě víno a přáníčko s osobním blahopřáním, máte úspěch zaručen!

Je dárek pro něj oříšek a nedaří se vám vybrat?

Kupte mu dárkový voucher na dobroty, tím ještě nikdy nikdo nic nezkazil.

Koupit voucher

Voucher

Dárek pro muže k narozeninám

Dárek pro muže k narozeninám by měl být osobnější, tedy vybraný přesně podle jeho gusta. Jako dárek pro tatínka nebo dědečka se hodí něco dobrého k pivu či vínu, mohou to mít například francouzské teriny nebo výběrové hořčice (k těm ale nezapomeňte přikoupit i nějakou lepší klobásku).

Dárek pro muže k svátku a ke Dni otců

Dárek k svátku nemusí být nic velkého, hlavní je, aby obdarovávaného potěšilo, že jste si vzpomněli. Zkuste třeba čokoládu s chilli.

Den matek u nás slavíme už léta. Věděli jste ale, že se slaví i Den otců? Připadá na třetí červnovou neděli. Vyberte svému tátovi nějaký symbolický dárek jako poděkování, uvidíte, že bude mile překvapený.

Dárek pro muže k Vánocům

Jako vánoční dárek pro muže u nás můžete vybrat nějaké dobroty, které se budou hodit na mlsání pěkně doma v teple, zatímco venku bude řádit zimní plískanice. Možná že váš muž bude po všech těch vánočních návštěvách potřebovat čokoládu na obalení nervů, pravděpodobně ale spíše ocení slané dobroty na vyrovnání chuti po všem tom cukroví. Těch vezměte klidně víc, budou se hodit i na Silvestra. Jako dárky pro kluky je skvělé mega balení čokoládových bonbónů. Pro dědečka nebo tatínka se hodí vybrané francouzské paštiky či dobrá káva. Jestli s výběrem vánočního dárku pro muže pořád ještě tápete, vyřešte to elegantně a kupte dárkový voucher na dobroty dle vlastního výběru.

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Pokud nemáte jasnou představu, vybereme vám ty nejlepší varianty.

Firemní poptávky s vámi
bude řešit Hanka.
  • Zodpoví vám všechny dotazy
  • Zašle doporučení na populární dobroty
  • Vyřeší případnou objednávku
+420 730 940 549 Po - Pá (8:00 - 16:00)
Nevyplňujte toto pole: