Inspirace na dárky pro děti

Inspirace na dárky pro děti

Rozzářené dětské oči a zavýsknutí „děkujůůů!“ – dávat dětem dárky, to je prostě radost. :-) Nedumejte nad tím, co už mají, nebo nemají, a dejte jim to, co chtějí pořád. Něco dobrého! Máme pro vás tipy, co momentálně nejvíc frčí.

Zobrazit nejlepší dobroty pro děti

Sladké dárky pro děti

Jelly Beans Pendreky a želé Mince a medaile Lízátka Máslové sušenky Bonboniéry Čokoládové bonbóny Čokoládové krémy Čokoládové figurky Adventní kalendáře

Vybírat dárky pro děti u nás je doslova brnkačka! Děti totiž sladké dobroty milují. Asi nejdůležitějším kritériem při výběru něčeho dobrého na zoubek pro dítě je jeho věk. U malých dětí určitě zabodujete s veselými čokoládovými figurkami, větší děti zajásají nad čokoládovým vajíčkem s překvapením. Skvělé dárky pro kluky i holky jsou barevné bonbóny, kyselé pendreky nebo lízátka. Můžete jich nakoupit víc a pak jim je rozdávat za odměnu. Nebo jen tak. Jako odměna pro malé prcky jsou super čokoládové medaile.

Dárek pro děti k Vánocům a Mikuláši

V zimě jsou výborným dárkem pro děti na Mikuláše sušenky. V krásné plechové dóze je jich spousta, což je skvělá příležitost pro děti naučit se dělit se s kamarády. Naprostou nezbytností v době těšení se na Vánoce jsou adventní kalendáře. V mikulášské nadílce by neměla chybět čokoláda a samozřejmě také čokoládoví Mikulášové. Jestli kupujete dárek pro děti k Vánocům, vyberte jim třeba maxi čokoládu nebo obří pytel čokoládových bonbónů. Pro větší děti se na mlsání hodí čokoládové krémy.

Dárky na Den dětí - 1. června

Připravte svým malým špuntům na Den dětí (1. června) nějaké sladké překvapení, třeba čokoládové vajíčko s hračkou. Bezva nápad pro malé děti je schovat někam čokoládové mince a nechat je hledat jako poklad. Anebo uspořádejte závody a odměňte vítěze medailí a nějakými dobrými bonbóny.

Dárky dětem jen tak a pro radost

Dopřejte občas svým dětem nějakou dobrotu jen tak. Taková brokolice je sice super–zdravá potravina, patří ale k tomu, na co z dětství rádi vzpomínáte? Vždycky se vyplatí mít doma schovanou nějakou tu čokoládu do zásoby, bude se hodit dětem za odměnu nebo na povzbuzení, to třeba v případě, že máte doma studenta–trémistu. A přeci jen – i rodiče jsou jen lidé a občas si taky musí opečovat svoje vlastní nervy. Takže když se pak čokoláda schovaná na tajné místo ztratí, nikdo vám nemůže nic vyčítat, jako by tomu bylo například v případě zmizení čokoládového Mikuláše z nadílky.

Na dlouhé cesty autem se hodí mít po ruce pytlík cucavých bonbónů a jako sváča na výlet budou bezva sušenky. Vyzkoušejte také zázvorové bonbóny, pokud jim vaše děti přijdou na chuť, stane se z nich u vás doma oblíbená medicína na chřipku.

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Pokud nemáte jasnou představu, vybereme vám ty nejlepší varianty.

Firemní poptávky s vámi
bude řešit Hanka.
  • Zodpoví vám všechny dotazy
  • Zašle doporučení na populární dobroty
  • Vyřeší případnou objednávku
+420 730 940 549 Po - Pá (8:00 - 16:00)
Nevyplňujte toto pole: