Vybíráme dárky pro ženy

Ženy milují dárky. K jakékoliv příležitosti a třeba i jen tak. Vždycky je totiž potěší, že na ně někdo myslí a snaží se jim udělat radost. Vybírejte s láskou a nebojte se toho. S naším výběrem těch nejlepších dobrot rozhodně nešlápnete vedle.

Zobrazit nejlepší dobroty pro ženy

Hledáte dárek pro ženu a nedaří se vám vybrat?

Ani Ježíšek to občas nemá v oku. Kupte jí dárkový voucher na dobroty, tím ještě nikdy nikdo nic nezkazil.

Koupit voucher
Voucher

Jak vybrat dárek pro ženu

Nevíte si rady s tím, jaký vybrat dárek pro ženu? Ať už hledáte dárek pro maminku, babičku, sestru nebo pro svoji milou, mělo by to být rozhodně něco dobrého. Víte, jakým dobrotám obdarovaná ráda holduje? Bezva, zamiřte rovnou k výběru!

Anebo si nejste tak docela jisti tím, jaký dárek koupit? Snadná pomoc! Pro většinu žen je naprostou nezbytností čokoláda. Podle toho, k jaké příležitosti zamýšlíte dárek věnovat, vybírejte balení a množství čokolády (samozřejmě je vždycky lepší darovat čokolády víc, to se ví).

 

Ke slavnostním příležitostem, jako jsou třeba kulaté narozeniny, promoce nebo narození potomka, se rozhodně hodí nějaké luxusní balení. Pamatujte na to, že první pohled na dárek udělá ten největší dojem. Hledáte-li dárek pro ženu spíše praktičtější povahy, zapomeňte na nějaké čančání dárku a kupte čokolády prostě co nejvíc. Určitě zabodujete 1 kilogramem čokoládových bonbónů, ruku na srdce – která žena by o takovém dárku nesnila? Bezvadný dárek pro ženu je také maxi čokoláda (při předání zdůrazněte, že se nemusí s nikým dělit). Naprosto univerzálním dárkem prakticky pro kohokoliv (takže i pro tchýni) jsou belgické pralinky. Jsou z kvalitní čokolády, v elegantním balení, nestojí majlant, a přesto hned ukáží, že na obdarované ženě nešetříte.

Pokud sháníte dárek pro ženu, která čokoládě neholduje, můžete jí vybrat máslové sušenky v krásné plechové dóze (mimochodem, ty jsou ideální dárek k Vánocům), nějaký opravdu dobrý džem (ale pozor, nedávejte džem babičce nebo mámě, které samy zavařují marmelády, to by byl trapas) nebo kávu. Príma dárkem pro ženy jsou také čaje. Ženy, které si hlídají linii, nejvíce ocení zdravý zelený čaj a exotický roibos. V zimních měsících (obzvlášť jako vánoční dárek) jsou bezva pečené čaje. Dárek pro ženu, která miluje slané chutě, vyberete dárek snadno. Ideální budou dobroty k vínu, jako jsou třeba španělské olivy nebo francouzské paštiky a teriny (a nezapomeňte k tomu přikoupit i to víno).

 

Tip: Vždycky se snažte dárek pro ženu co nejvíce přizpůsobit její osobnosti. Spoustu žen potěší mnohem více to, že je chcete obdarovat, než dárek samotný. Proto ukažte, že je váš dárek překvapení chystané s opravdovou láskou. Do krabičky s bonboniérou můžete třeba schovat vzkaz s věnováním (ani při této příležitosti neujídejte). A to platí i o dárcích pro ségru nebo babičku!

Dárek pro ženu k Vánocům

Sháníte vánoční dárek? Pro ženy bude ještě před Vánoci skvělá čokoláda na obalení nervů. Pokud chce čokoládu nadělovat i pod stromeček, vyberte nějakou lepší, která zvládne konkurovat následným hromadám cukroví. Pokud už teď víte, že u vás bude sladkého všude až až, kupte jako dárek nějaké slané delikatesy na vyrovnání chutí. Zabodujete s výtečnými francouzskými paštikami nebo dobrými olivami. A vezměte jich do zásoby rovnou víc, budou se hodit i na Silvestra. Skvělým dárkem pro ženy k Vánocům je také voňavá káva. Jestli hledáte opravdu ten nejlepší dárek k Vánocům, vyřešte to chytře. Věnujte obdarovávané ženě dárkový poukaz na dobroty dle vlastního výběru a je to.

Univerzálním dárkem pro ženy k Vánocům jsou staročeské pečené čaje. Bezvadně se hodí i jako dárek k Vánocům pro kolegyně v práci, pro kamarádky, známé a všechny možné tetičky. Kouzelně provoní domov a jsou skvělé třeba k popíjení u rozsvíceného stromečku.

Myslete na to, že pro většinu žen je příprava Vánoc pěkná dřina. Tak co jim to předem trochu ulehčit? Nenechte své milé maminky, babičky nebo manželky péct dvanáct druhů cukroví a vánočku k tomu. Kupte domů místo cukroví máslové sušenky (můžete je slepit čokoládovým krémem, je to rychlovka) a vánočku vyměňte za vánoční štolu nebo italskou vánoční bábovku (co kdybyste měli jednou ty Vánoce trochu luxusnější?). Uvidíte, že tím příslušnice něžného pohlaví nadchnete víc, než nějakým dárkem pod stromečkem. Čas a klid je totiž ten nejvzácnější dar. A v období Vánoc to platí dvojnásob!

Dárky na Den dětí - 1. června

V zimě jsou výborným dárkem pro děti na Mikuláše sušenky. V krásné plechové dóze je jich spousta, což je skvělá příležitost pro děti naučit se dělit se s kamarády. Naprostou nezbytností v době těšení se na Vánoce jsou adventní kalendáře. V mikulášské nadílce by neměla chybět čokoláda a samozřejmě také čokoládoví Mikulášové. Jestli kupujete dárek pro děti k Vánocům, vyberte jim třeba maxi čokoládu nebo obří pytel čokoládových bonbónů. Pro větší děti se na mlsání hodí čokoládové krémy.

Dárky dětem jen tak a pro radost

Dopřejte občas svým dětem nějakou dobrotu jen tak. Taková brokolice je sice super–zdravá potravina, patří ale k tomu, na co z dětství rádi vzpomínáte? Vždycky se vyplatí mít doma schovanou nějakou tu čokoládu do zásoby, bude se hodit dětem za odměnu nebo na povzbuzení, to třeba v případě, že máte doma studenta–trémistu. A přeci jen – i rodiče jsou jen lidé a občas si taky musí opečovat svoje vlastní nervy. Takže když se pak čokoláda schovaná na tajné místo ztratí, nikdo vám nemůže nic vyčítat, jako by tomu bylo například v případě zmizení čokoládového Mikuláše z nadílky. Na dlouhé cesty autem se hodí mít po ruce pytlík cucavých bonbónů a jako sváča na výlet budou bezva sušenky. Vyzkoušejte také zázvorové bonbóny, pokud jim vaše děti přijdou na chuť, stane se z nich u vás doma oblíbená medicína na chřipku.

Nemáte ještě účet?

Registrujte se a získáte
Chci se zaregistrovat