Recenze instantní kávy Davidoff: Luxus do posledního doušku!

Značka Davidoff byla založena v roce 1980 švýcarským obchodníkem a od té doby se její název stal synonymem luxusu.  Káva Davidoff se vyrábí z kvalitní produkce kávových zrn a je výhradně 100% Arabica. Zakládá si na čisté chuti, takže jestli preferujete kávu s příchutí, vybírejte raději u značky Littles

Kávy z řady Davidoff Instant mají ryzí kávové aroma. Jako jedny z mála rozpustných káv na trhu jsou absolutně bez pachutí. Perfektně se rozpouští a hodí se pro míchané kávové nápoje. Davidoff si zakládá na prvotřídní kvalitě a zároveň poskytuje nadprůměrný poměr cena/výkon. Jestli hledáte kávový dárek, který zapůsobí na první pohled, Davidoff je jasná volba.

Rich Aroma Instant

7040-1

Precizně vyvážená káva, která potěší kávové znalce. Plné chuti dodává jiskru lehce kyselý dozvuk. V každém šálku se káva Davidoff Rich Aroma Instant jemně zachumlá do sametové pěny.  Její chuť je absolutně vyladěná a bude chutnat těm, kdo pijí svou kávu rádi bez mléka i cukru.

Intenzita:  ●●●●●◌

Pražení: ●●●◌◌◌

Kyselost:  ●●●●●◌

Původ kávy: jižní Amerika, východní Afrika

 

Espresso 57 Instant

7045

Silná káva, která vás probere nejen po ránu. Její čistá a intenzivní chuť se chlubí jemnými čokoládovými tóny díky tradičnímu způsobu pražení kávových zrn, z nichž je káva Davidoff Espresso 57 vyrobena.  Oproti kávě Davidoff Rich Aroma postrádá Espresso 57 kyselé tóny a určitě zachutná klasikům. Hodí se pro podávání s mlékem.

Intenzita:  ●●●●●◌

Pražení: ●●●●●●

Kyselost:  ●●●◌◌◌

Původ kávy: jižní Amerika, střední Amerika

 

Fine Aroma Instant

7042

Tato prémiová káva se vyrábí z nejlepších zrn odrůdy Arabica. Její lahodná chuť má svěží kyselkavé podtóny a řadí se k tomu nejlepšímu, co značka Davidoff nabízí. Výborně chutná s mléčnou pěnou a bezvadně jí sluší ochucení kvalitním likérem. Pokud chcete obdarovat kvalitní kávou někoho, jehož preference tak úplně neznáte, toto je prvotřídní volba.

Intenzita:  ●●●●◌◌

Pražení: ●●●◌◌◌

Kyselost:  ●●●●◌◌

Původ kávy: jižní Amerika, střední Amerika