Bolci Pralinky Diamond Black 230g

Kód: 191424
483 Kč 420 Kč bez DPH
Skladem
Výběr pralinek v elegantním černém balení

Detailní informace

Detailní popis produktu

složení: cukr, kakaové máslo, sušené mléko, kakaová hmota, emulgátor (slunečnicový lecitin (E322)), přírodní vanilkové aroma. Kakaová sušina v mléčné čokoládě min. 30%

hořká čokoláda

Složení: cukr, kakaové máslo, kakaová hmota, emulgátor (slunečnicový lecitin (E322)), přírodní vanilkové aroma. Kakaová sušina v hořké čokoládě min. 55%


bílá čokoláda

Složení: cukr, sušené mléko, kakaové máslo, kakaová hmota, emulgátor (slunečnicový lecitin (E322)), přírodní vanilkové aroma, aroma (jahoda), barviva E129, E102, E153.

Může obsahovat arašídy, ořech

Doplňkové parametry

Kategorie: Belgické pralinky
Hmotnost: 1 kg
Počet kusů v balení: 8

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bolçi̇ Chocolate je turecká čokoláda, která se zrodila u Černého moře. Zpočátku to vypadalo, že tato v roce 2000 téměř neznámá značka nemůže nikdy prorazit. O dvacet let později je ale všechno jinak! Díky trpělivé práci, nesmlouvavému požadavku na kvalitu vstupních surovin a 100% dodržování hygienických norem dobyly čokolády Bolçi̇ celý svět a aspirují na to, aby se staly tradičním tureckým produktem. Vyváží se do více než 30 států a v Turecku se těší tak obrovské oblibě, že čokoládu Bolçi̇ najdete prakticky v každém tamním obchodě, ale i na místních orientálních tržištích.

Čokoláda Bolçi̇ je prvotřídní kvality. Neobsahuje žádné chemické konzervanty. Oříškové pralinky obsahují vždy minimálně 50 % ořechů.

Bonboniéry Bolçi jsou zabalené pěkně elegantně s mašlí, a jsou proto perfektním dárkem. Vy nebudete muset nic vymýšlet ani balit, a obdarovaná osoba zajásá už při prvním pohledu na dárek.